Piątek, 31 Lipiec 2015

Ostatnia modyfikacja07:26:52 PM GMT

RSS
Przeglądasz Edukacja - dla studenta Student-aktualnosci Najlepsza praca magisterska o systemach ERP
Reklama


Najlepsza praca magisterska o systemach ERP

Email Drukuj PDF

Tegorocznym laureatem konkursu na najciekawszą pracę magisterską na temat oprogramowania zintegrowanego został Adam Pukocz, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Konkurs po raz drugi zorganizowała wrocławska firma SENTE Systemy Informatyczne.

Zwycięska praca, opisuje proces wdrażania zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP w przedsiębiorstwach. Została obroniona w ub.r. na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów wspomnianej uczelni. Wyróżnia ją m.in. ciekawe ujęcie tematu, dobór przykładów wdrożeń tego rodzaju systemów w firmach, a także sposób prezentacji postawionych tez i ich argumentacja. - Zwycięstwo absolwenta wrocławskiej uczelni naszym zdaniem po raz kolejny potwierdza wysoką pozycję Wrocławia w kształceniu specjalistów, także z zakresu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem – mówi Daniel Urban, prezes zarządu SENTE Systemy Informatyczne.

Główną nagrodą jest miesięczny, płatny staż w siedzibie organizatora, jednak z przyczyn osobistych zwycięzca nie skorzysta z niej. W zamian otrzyma nagrodę rzeczową, a staż odbędzie zdobywczyni drugiego miejsca, p. Joanna Helman, ubiegłoroczna absolwentka Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Jej praca, także wysoko oceniona przez jury, dotyczy modelu planowania zasobów w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Wcześniej, na macierzystej uczelni praca otrzymała dwie oceny celujące, w tym jedną z egzaminu dyplomowego.

Przedstawiciele organizatora wraz z niezależnym ekspertem, dr. Piotrem Adamczewskim z Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, oprócz wspominanych elementów oceniali także wykorzystane przez magistrantów źródła i materiały, przydatność wyników pracy w praktyce gospodarczej oraz wyniki badań dotyczących branży systemów zintegrowanych w Polsce.

Laureatką ubiegłorocznej edycji konkursu jest Anna Lamek. Aktualnie doktorantka na Politechnice Wrocławskiej. Jej praca magisterska została wyróżniona za wysoki poziom merytoryczny oraz metodyczne podejście do analizy trendów rozwojowych systemów ERP.

źródło: Sente

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

dowiedz się więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektu
erp-portal.pl, porozmawiać o współpracy lub potrzebujesz pomocy -
skontaktuj się z nami:
Doradztwo IT
pomoc@aobiznes.com.pl 
tel. +48 723 540 985
Współpraca, marketing, reklama :
marketing@aobiznes.com.pl
tel. +48 727 909 526
 

Patronaty medialne

 

erp-portal.pl obejmuje patronatem medialnym wydarzenia, które są związane z szeroko rozumianą tematyką portalu lub przedsięwzięcia propagujące wartości atrakcyjne dla swoich użytkowników. Zapraszamy do współpracy...

WIĘCEJ

Wywiad

Dowiedz się, co myślą inni o zintegrowanych systemach informatycznych, o ich praktycznym wykorzystaniu, o zarządzaniu organizacją, o systemach ERP stosowanych  w dydaktyce, o znaczeniu informatycznej edukacji...

WIĘCEJ

Helion polecaSonda

Określ swój profil